MASÁŽE - REGENERACE - PORADENSTVÍ

Domů Home
Nabídka Nabídka
Ceník Ceník
VOP VOP

Materiální sbírka
Azyl Libeň Pes v nouzi Justýni pro zvířata o. s.

MASÁŽE - REIKI - PORADENSTVÍ - DÁRKOVÉ POUKAZY - - DOPORUČUJI

MASÁŽE

Hluboká tlaková masáž   -  Je zaměřena především na odstranění svalových spazmů (zvýšené napětí svalů nebo jejich částí v klidovém režimu) a na odstranění napětí zkrácených svalů a na jejich protažení.
-  Tato masáž je vhodná pro zdravé jedince, kteří jsou vystaveni nadměrné, jednostranné, nebo jinak nevyážené zátěži. Jedná se nejen o zátěž fyzickou, ale i psychickou, proto jsou četnými zákazníky jak manažeři, tak i sportovci, zvláště ti, kteří jsou zaměřeni výkonnostně.

Klasická a rekondiční      -  uvolňuje napětí vzniklé jednostrannou zátěží, fyzickou námahou, stresem apod. Používají se obyčejné nebo speciální regenerační oleje, které podporují fyzickou i psychickou relaxaci.

Sportovní                       -  je vhodná pro sportovce před i po výkonu. Provádí se přípravná prokrvující nebo uvolňující po výkonu.

Lymfatická masáž          - napomáhá obnovení toku lymfy, vhodná při otocích, křečových žilách, celulitidě a jako detoxifikace organismu.

Masáž proti celulitidě a formování postavy - tato masáž je intenzivnější než masáž lymfatická, proto se nedoporučuje při křečových žilách. Cíleně působí na stehna a hýždě, zvláště na místa nejvíce postižená celulitidou. Je dobré podstoupit kúru 6 -- 12 masáží 1-3krát týdně. Pokud se tedy rozhodnete se tomuto problému věnovat, doporučuji současně úpravu životosprávy, tzn. pitný a pohybový režim a úpravu stravy. Ne nic drastického, prostě jen zvýšit pozornost na všech frontách. Pouze tak dosáhnete trvalých výsledků..

Měkké techniky, silikonové baňky nebo pružný míček s tupými bodlinkami se používá k uvolnění kůže a podkoží při bolestivých reflexních změnách, které vyvolávají nepříjemné pocity. Tato masáž je hlubší a cílenější a předchází vážným obtížím.

Dornova metoda              -  šetrná a zároveň efektivní metoda, při které jsou klouby a obratle uváděny do normální polohy.

Breussova masáž             -  je prováděna při Dornově metodě, jemně uvolňuje páteř před ošetřením.

Medová masáž                 -  má místní detoxikační a silně uvolňující účinek. Je vhodná při fyzické i psychycké únavě a při bolestech zad či kloubů.

Kineziotaping                    -  využívá nalepování elastických pásek a zvyšuje ozdravné procesy svalového a kosterního systému.

Lymfotaping                    -  je technika podporující dlouhodobě lymfatický systém. Urychluje regeneraci po úrazech a operacích, podporuje imunitní systém a odbourání lymfatických otoků. Při této metodě používáme pružnou kineziopásku.

Ušní akupunktura                    -  patří mezi nejpodrobněji rozpracované tzv. mikrosystémy těla nejenom v tradiční čínské medicíně; existuje i evropská škola ušní akupunktury. Obě školy vychází z potvrzené a experimentálně ověřené zkušenosti, že se na ušním boltci symbolicky promítá obraz lidského těla. Stimulace určitých bodů na uchu může příznivě ovlivnit funkci tělesných orgánů v smyslu regenerace, zmírnit akutní bolestivé stavy či psychické napětí. Diagnostika se provádí pomocí mechanické nebo elektrické sondy, stimulace pak sondou nebo drobnými náplastmi s vakáriovými semínky, pomocí kterých si klient sám ještě několik dní po nalepení provádí stimulaci akupunkturních bodů několikrát denně.

REIKI

Harmonizace organismu pomocí přírodní energie. Jedná se o metodu bez dotyku nebo s lehkým dotykem dlaní. Dochází k harmonizaci energetických center ( tzv. čakry). Vhodné při fyzické i psychické zátěži. Pokud máte zájem o iniciaci (zasvěcení) a chce se sami Reiki věnovat, mohu vřele doporučit Mistra Reiki pana Františka Horvátha , mobil: +420 737 946 221.

SRT

SRT                                -  (Spiritual Response Therapy) je metoda, při které pomocí kyvadla a speciálních tabulek vyhledáváme a odstraňujeme různé disharmonické programy, bloky, psychická zranění a podobně.

SVÍČKOVÁNÍ

Tělové a ušní svíce         -  přinášejí úlevu při bolesti, otocích, zánětech, psychických potížích atd. Při svíčkování se využívá tepelného efektu, působení éterických a bylinných esencí a komínkového efektu -- podtlaku.

Harmonizační čakrové svíce pomáhají uvolnit energetické bloky v čakrách -- energetických centrech těla a napomáhají obnovení volného toku energie v našem těle.

PORADENSTVÍ

Prevence poruch hybného systému, nácvik správného dýchání, sedu a stoje, posilování oslabených a protahování zkrácených svalů, rekondiční cviky vhodné pro přetěžovaný pohybový aparát ZDARMA jako BONUS k masáži.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete-li věnovat masáž jako dárek, můžete si zakoupit dárkový poukaz na konkrétní službu nebo částku.CVIČENÍ PRO VAŠE ZÁDA


podzim 2019

Cvičení pod vedením fyzioterapeuta je zaměřeno na protažení zkrácených a posílení oslabených svalů, nácvik správného dýchání, sedu a stoje. Část lekcí je zaměřena na cvičení s overballem (malý míč). Cvičíme při relaxační hudbě a menším počtu osob. Overball je malý míč, který se dá použít aktivně při posilování a protahování, ale také pasivně při polohování správného sedu v práci, v autě či v autobusu při delších cestách. V některých případech při bolestech krční páteře ho lze využít i místo polštáře.Cvičení je vhodné

  • jako kompenzace sedavého či jednostranného zaměstnání, činností či sportu nejen při počínajících bolestech zad a kloubů, ale již jako prevence.
  • pro žáky a studenty s vadným držením těla (od 12ti let nebo po dohodě i mladší)
  • pro maminky na mateřské (až po šestinedělí) k posílení pánevního dna a obnovení správných pohybových stereotypů a tím i správného postavení páteře

Cvičení není vhodné

  • pro těhotné ženy, dekompenzované kardiaky a podobně. Pokud trpíte nějakou chronickou chorobou nebo jste měli vážný úraz, poraďte se o vhodnosti s lékařem.

Cvičení pro vaše záda se koná:

  • Vždy v úterý 10.9.-10.12. 2019 v 19:00-20:00hod, v ZŠ Vodičkova 22, Praha 1. 29.10. 2019 se cvičení nekoná

 

Cvičení probíhá formou kurzu. Vzhledem k omezenému počtu osob je nutná rezervace na tel.č. 775 649 975 a zaplacení zálohy 800,- Kč do 31.8. 2019. Kurz má 13 lekcí, cena kurzu je 1690,- Kč

Zmeškané lekce nelze nahradit, ale můžete místo sebe poslat náhradníka.

Plánované absence (dovolené apod.) oznamte při placení zálohy, bude vám odečtena poměrná částka z kurzovného.


Domluvte si lekci na zkoušku na tel. 775 649 975.


DOPORUČUJI

Mezi další vhodné pohybové aktivity patří joga a powerjoga. Pokud s nimi nemáte žádné zkušenosti, vybírejte kurzy pro malý počet osob, kde vám může být poskytnuta individuální péče.